GVY GAYRİMENKUL İNŞAAT VE TİCARET A.Ş.

GVY Gayrimenkul İnşaat ve Ticaret A.Ş. (GVY), yatırımcı ile finans arasındaki organizasyonu sağlayan bir varlık yönetimi şirketidir. Günümüzde yatırım araçlarının çeşitlenmesi, yönetilirken ayrı bir uzmanlık alanı gerektirmeye başlamıştır. GVY’nin amacı, proje kaynaklı olmayan, sabit ve garantili gelirlerden yola çıkarak yatırımcılarına düzenli kar sağlamaktır.

Satış, kiralama ve hizmet gelirleriyle kullanıcılarını, değişen ekonominin yarattığı, risklerden koruma ve arındırmayı amaçlamaktadır.

1 Ekim 2013’de sektörde kırk yılı aşkın tecrübeye sahip yöneticileriyle, Ankara’da kurulan şirket, değişen ekonomik ve teknolojik şartlarla uyumlu çözümler getirmektedir. Yakın geçmişte kurulmasına rağmen 200 Milyon USD ‘yi bulan varlık portföyü ile yüzlerce kişiyi istihdam etmektedir.

AVM, ofis satış – kiralama, tatil köyü mülkiyeti ve işletmesi gibi alanlarda faaliyet gösteren GVY, kiralama ve satış işlemlerini kendi bünyesinde yürüterek hissedarlarına güvenli gelir sağlamaktadır

GVY’nin bünyesinde yer alan varlıklar; İstanbul’un ikinci,Anadolu yakasının ilk ve 1993 yılında açılan köklü AVM’lerinden biri olan Capitol, Ankara’da Mesa Plaza AVM, Koru Sitesi Ticaret Merkezi ve farklı noktalardaki diğer ticari mülkleri, turizm alanında hizmet veren Pinepark tatil köyü, kiralama ve satışa konu İstanbul Kağıthane’deki Papirüs Plaza’da çok sayıda ofis bulunmaktadır.

Vizyonu, portföyünü genişleterek yıllar içinde yatırımcıları ile beraber büyüyüp gelişmektir.

GVY, gücüyle bütün karlı yatırımları değerlendirip, akılcı ve geniş düşünülmüş faaliyet alanlarına her gün yenisini ekleyerek yükselmeyi ilke edinmiştir.